Contact

U wilt graag meer informatie over Hairmasters? Klik hier voor het digitale aanvraagformulier.
De haarwerkspecialisten van Hairmasters werken op afspraak.

Hairmasters centrale administratie

Virulyweg 29 F
7602 RG Almelo
t: 0546 - 65 69 28
m: info@hairmasters.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van
09.00 - 17.00 uur
Zaterdag van 08.00 - 14.00 uur

De vestigingen:

Almelo

Hairmasters Finkers

Weth. E. van Dronkelaarplein 1
7601 VZ Almelo
t: 0546 - 81 66 50
m: almelo@hairmasters.nl

Routebeschrijving

Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van
09.00 - 17.00 uur
Zaterdag van 08.00 - 14.00 uur
Maandag gesloten

Hairmasters Finkers

Locatie Ziekenhuisgroep Twente
Zilvermeeuw 29
7609 RZ Almelo
t: 0546 - 45 33 66
m: zh-almelo@hairmasters.nl

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van
09.00 - 12.30 uur en
13.00 - 17.00 uur
Zaterdag gesloten

Amsterdam

Hairmasters Balmey

Jan van Galenstraat 120H
1056 CE Amsterdam
t: 020 - 618 10 64
m: amsterdam@hairmasters.nl

routebeschrijving

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van
10.00 - 17.00 uur
Zaterdag gesloten

Den Haag

Hairmasters Rosanna

Ammunitiehaven 191
2511 XH Den Haag
t: 070 - 363 06 50
m: denhaag@hairmasters.nl

routebeschrijving

Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van
10:00 - 17:00 uur
Zaterdag van 9:00 - 14:00 uur
Maandag gesloten

Doetinchem

Hairmasters Doetinchem

Haareweg 94
7009 EG Doetinchem
t: 0314 - 36 47 49
m: doetinchem@hairmasters.nl

routebeschrijving

Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van
9:00 - 17:00 uur
Zaterdag van 9:00 - 14:00 uur
Maandag gesloten

Eindhoven

Hairmasters Eindhoven

Geldropseweg 9A
5611 SB Eindhoven
t: 040 - 244 54 75
m: eindhoven@hairmasters.nl

routebeschrijving

Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van
10.00 - 17.00 uur
Zaterdag van 09.00 - 13.00 uur Maandag gesloten

Hengelo

Hairmasters Finkers

Geerdinksweg 137-21
7555 DL Hengelo
t: 074 - 250 10 49
m: hengelo@hairmasters.nl

routebeschrijving

Openingstijden
Maandag t/m vrijdag van
09.00 - 12.30 uur en van
13.00 - 17.00 uur Zaterdag gesloten

Woerden

Hairmasters Woerden

Polanerbaan 2
Zorgpassage 8
3447 GN Woerden
t: 0348 - 42 05 65
m: woerden@hairmasters.nl

routebeschrijving

Openingstijden
Dinsdag t/m vrijdag van
09.00 - 17.00 uur
Zaterdag gesloten

Zoek uw vestiging

Wij zijn lid van ANKO 
 
Wij zijn door SEMH gecertificeerd
Maak vrijblijvend een afspraak om kennis te maken » Klik hier